TED HESSELBOM, äggoljetempera på duk signerad och daterad 2016 a tergo.
"Världen vänder sig ut och in".
40 x 30 cm.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm, "Ted Hesselbom: armarna kråmar...", 10 november - 21 december 2016.