KATRIN WESTMAN, Signerad Katrin Westman och daterad 2015 a tergo. Olja på pannå.
"Porträtt I". 122 x 81 cm.
Obetydligt ytslitage.
Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.
Galleri Andersson/Sandström, Stockholm, "Katrin Westman", 17 november - 17 december 2016.