Invändigt förgylld, rund på smal fotkant, slät med räfflat band runt livet, knopp och handtag av svärtat trä. Höjd 10,5 cm, längd 22 cm, total vikt 467 gram.
Lätt slitage, små rispor.
Klubbat pris
4 100
363
371
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
12
10 dec 2018 22:25
4 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
13
10 dec 2018 22:25
3 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 13
12
10 dec 2018 22:20
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12
9
10 dec 2018 22:16
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
10
10 dec 2018 22:16
3 350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
10
10 dec 2018 21:25
3 300 SEK
11
10 dec 2018 21:25
3 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11
10
10 dec 2018 18:51
2 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
9
10 dec 2018 16:20
2 600 SEK
8
9 dec 2018 17:16
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
9 dec 2018 17:16
2 211 SEK