FOTOBOK, Christer Strömholm, "Vännerna från Place Blanche", signerad.
Christer Strömholm, "Vänner från Place Blanche", AB Tripod 1983, First Edition,hårdpärm. Dedikation: "CHRISTER AND Nick". Omslag med revor och slitage i övrigt i god kondition.
Omslag med revor och slitage.
Proveniens
Tuija Lindström Collection.
Klubbat pris
2 670
236
243
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
8
2 dec 2018 23:48
2 670 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
2 dec 2018 23:48
2 650 SEK
30 nov 2018 17:15
2 450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
26 nov 2018 21:40
2 250 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
26 nov 2018 21:40
2 050 SEK
26 nov 2018 21:40
2 000 SEK
26 nov 2018 19:48
1 800 SEK
26 nov 2018 19:47
1 700 SEK