SPEGEL, Artek 1900-talets slut.

Vit ram. Mått 122x51 cm.

Ställvis slitage och märken.

Klubbat pris
220
2 422
234
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
24 sep 2018 20:24
220 EUR
10
24 sep 2018 20:22
200 EUR
8
24 sep 2018 20:21
190 EUR
9
24 sep 2018 20:19
180 EUR
8
24 sep 2018 20:19
170 EUR
8
24 sep 2018 20:18
160 EUR
10
24 sep 2018 20:18
150 EUR
9
24 sep 2018 20:18
150 EUR
10
24 sep 2018 20:18
130 EUR
9
24 sep 2018 20:18
120 EUR
24 sep 2018 20:17
110 EUR
9
24 sep 2018 20:17
100 EUR
24 sep 2018 20:17
95 EUR
9
24 sep 2018 20:16
90 EUR
24 sep 2018 19:28
85 EUR
8
24 sep 2018 10:16
80 EUR
22 sep 2018 15:33
75 EUR
21 sep 2018 18:19
70 EUR
21 sep 2018 18:19
65 EUR
19 sep 2018 7:34
60 EUR
18 sep 2018 1:25
55 EUR
18 sep 2018 1:25
55 EUR
18 sep 2018 1:25
50 EUR
18 sep 2018 1:25
45 EUR
17 sep 2018 21:20
40 EUR
17 sep 2018 21:18
35 EUR
17 sep 2018 12:57
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

241. Terrin med lock, porslin. Royal Copenhagen, "Flora Danica", Danmark, omkring 1900.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK