Ib Kofod-Larsen

(Danmark, 1921-2003)
Ib Kofod-Larsen
(Danmark, 1921-2003)

IB KOFOD LARSEN, soffa, "Kandidaten", OPE Möbler, Jönköping, 1960-tal.

Mörkbetsad teak. Ribbad rygg. Lösa dynor. Längd 192 cm.

Bruksskick. Torkad sadelgjord och stoppning. Senare klädsel. Fläckar.

Klubbat pris
7 400
654
674
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
8
10 aug 2018 22:26
7 400 SEK
10 aug 2018 21:12
7 200 SEK
10 aug 2018 21:12
7 100 SEK
10 aug 2018 21:11
6 800 SEK
10 aug 2018 21:11
6 600 SEK
9 aug 2018 16:51
6 200 SEK
9 aug 2018 16:50
6 000 SEK
9 aug 2018 16:50
6 000 SEK
9 aug 2018 16:50
5 800 SEK
9 aug 2018 16:50
5 600 SEK
8 aug 2018 23:05
5 200 SEK
8 aug 2018 23:05
5 000 SEK
7 aug 2018 20:43
4 800 SEK
7 aug 2018 20:43
4 600 SEK
7 aug 2018 20:42
4 400 SEK
7 aug 2018 20:42
4 200 SEK
7 aug 2018 11:44
4 000 SEK
6 aug 2018 16:38
3 500 SEK
3 aug 2018 12:23
3 000 SEK
3 aug 2018 8:45
2 500 SEK