NILS-OLE ZIB, däckstol, "Nozib", Bergaform, 1900-/2000-tal.

Teak. Fällbar. Längd ca 165 cm.

Bruksslitage och fläckar. Möjligen senare bets. Skada. Nackkudde saknas.

Klubbat pris
3 700
327
337
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
1 aug 2018 22:36
3 700 SEK
8
1 aug 2018 22:36
3 500 SEK
9
1 aug 2018 22:36
3 500 SEK
8
1 aug 2018 18:56
3 300 SEK
1 aug 2018 18:56
3 100 SEK
31 jul 2018 19:52
2 900 SEK
31 jul 2018 11:06
2 700 SEK
31 jul 2018 11:05
2 500 SEK
31 jul 2018 11:05
2 500 SEK
30 jul 2018 22:59
2 200 SEK
26 jul 2018 8:04
2 000 SEK
25 jul 2018 20:45
1 350 SEK
25 jul 2018 7:35
1 150 SEK
24 jul 2018 15:49
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

98. Åke Holm, skulptur, ”Mose”, stengods, Höganäs, 1950-tal.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK