GOLVLAMPA, 1950-tal

GOLVLAMPA, 1950-tal

Svartlackerad stomme med detaljer av mässing. Två ställbara skärmar i textil. Totalhöjd ca 149 cm

Ej funktionstestad. Slitage. Märken. Skärmar med fläckar

Klubbat pris
1 599
141
146
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
7 aug 2018 18:34
1 599 SEK
7 aug 2018 18:34
1 499 SEK
7 aug 2018 18:32
1 300 SEK
7 aug 2018 18:31
1 200 SEK
7 aug 2018 18:31
1 100 SEK
7 aug 2018 18:28
1 000 SEK
7 aug 2018 18:28
999 SEK
7 aug 2018 18:28
950 SEK
7 aug 2018 18:27
900 SEK
7 aug 2018 18:27
870 SEK
7 aug 2018 18:27
850 SEK
7 aug 2018 18:27
800 SEK
7 aug 2018 18:27
750 SEK
7 aug 2018 18:27
700 SEK
7 aug 2018 18:25
650 SEK
7 aug 2018 17:34
600 SEK
7 aug 2018 16:16
550 SEK
7 aug 2018 11:57
500 SEK
4 aug 2018 12:19
450 SEK
2 aug 2018 22:21
400 SEK
1 aug 2018 13:53
350 SEK
31 jul 2018 19:16
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

98. Åke Holm, skulptur, ”Mose”, stengods, Höganäs, 1950-tal.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK