TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Mässingstomme. För nio ljuspunkter. Klotformade kupor i vitt glas. Höjd 97 cm.

Slitage, repor. En kupa trasig.

Klubbat pris
4 500
398
410
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
19 aug 2018 20:16
4 500 SEK
19 aug 2018 20:16
4 500 SEK
19 aug 2018 20:14
4 200 SEK
19 aug 2018 20:14
4 000 SEK
19 aug 2018 19:29
3 700 SEK
19 aug 2018 19:29
3 500 SEK
19 aug 2018 19:27
3 300 SEK
19 aug 2018 19:27
3 100 SEK
19 aug 2018 19:26
2 900 SEK
19 aug 2018 19:26
2 700 SEK
18 aug 2018 15:11
2 500 SEK
18 aug 2018 12:48
2 000 SEK
11 aug 2018 17:17
1 100 SEK
10 aug 2018 16:21
455 SEK