ENRICO BAJ, etsning med collage signerad och numrerad 28/60.
Plåtstorlek 16,5 x 12 cm. Bladstorlek 32 x 21 cm.
Ej examinerad ur ram. Svagt gulnad.
Proveniens
Galleri Pierre, Stockholm.
Klubbat pris
2 175
192
198
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
18 jul 2018 22:12
2 175 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
18 jul 2018 22:12
2 000 SEK
18 jul 2018 22:09
1 855 SEK
18 jul 2018 22:09
1 755 SEK
18 jul 2018 22:08
1 555 SEK
18 jul 2018 22:08
1 455 SEK
18 jul 2018 18:12
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
16 jul 2018 0:10
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
11 jul 2018 18:55
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
11 jul 2018 9:12
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 jul 2018 9:02
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 jul 2018 19:02
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1