Duka med stil

12 föremål
LANTERNA, 1900-tal.
LANTERNA, 1900-tal.
Klubbat pris
1 515 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LANTERNA / SKEPPSLYKTA, C.M Hammar, Göteborg, 1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 210 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALAHÄST, 1900-talets mitt.
DALAHÄST, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISKKASTRULL, koppar, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
111 EUR
Utropspris
150 EUR
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALAHÄST, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
17 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MORTEL MED PISTILL, brons, troligen 1600-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLAGGSPEL, 34 delar samt säck. 1900-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LANTERNOR, ett par, koppar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNA, "Nr 1", mässing, Skultuna, 1846.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

511. Vivianna Torun Bülow-Hübe, collier, silver, Stockholm 1951.
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
8 500

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK