Duka med stil

13 föremål
TUNNA, allmoge, 1800-tal.
TUNNA, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, allmoge, 1800-tal.
SOFFA, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, allmoge, trä, märkt ONS och daterad 1820.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
651 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALAHÄST, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
17 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1800-tal.
SOFFA, 1800-tal.
Klubbat pris
2 003 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, ett par, allmoge, Järvsö, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, omkring år 1900.
BÄNK, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅLAR, 4 st, lergods, Gefle, 1800-tal.
Klubbat pris
2 644 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, allmoge, Hälsingland, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOCKBORD, allmoge, Alfta, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
22 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORD, allmoge, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

503. Vivianna Torun Bülow-Hübe, collier, silver och turkos, egen verkstad 1950/60-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK