JACOB ÄNGMAN, bestickservisdelar, 48 st, silver, "Rosenholm", GAB, Eskilstuna, 1970.

23 smörgåsgafflar, 13 smörgåsknivar med blad i rostfritt stål, tolv kaffeskedar. Längd 12- 16,5 cm. Vikt 1218 g.

Bruksskick. Repor.

Klubbat pris
3 701
327
337
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
14 aug 2018 17:32
3 701 SEK
14 aug 2018 17:31
3 501 SEK
14 aug 2018 17:31
3 400 SEK
14 aug 2018 16:24
3 200 SEK
14 aug 2018 16:02
3 000 SEK
14 aug 2018 15:16
2 811 SEK
14 aug 2018 15:16
2 611 SEK
14 aug 2018 14:13
2 201 SEK
14 aug 2018 14:12
2 001 SEK
14 aug 2018 14:11
2 000 SEK
14 aug 2018 14:11
1 900 SEK
13 aug 2018 23:19
1 800 SEK
13 aug 2018 23:19
1 700 SEK
13 aug 2018 19:33
1 600 SEK
13 aug 2018 19:32
1 500 SEK
13 aug 2018 19:32
1 400 SEK
12 aug 2018 20:20
1 300 SEK
11 aug 2018 20:58
1 200 SEK
11 aug 2018 16:18
1 100 SEK
10 aug 2018 14:49
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

713. Olle Olsson-Hagalund, Utanför färghandeln, Hagalund.
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
Budhistorik
210 000

ditt bud
Fair warning
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
Aktuellt bud:
210 000 SEK