Teakfanerad, svartlackerat stålrör med mässingsdetaljer. Skåp med hyllinredning samt barskåp med invändig belysning och plats för sex flaskor samt 12 glas på dörrarnas insidor. Etikettmärkt. Längd 210, djup 32, höjd 195 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Ej funktionstestad belysning, sladd saknas. Fanerskador.