JOSEF FRANK, hummertallrikar,7 st, glas, Firma Svenskt Tenn.

Grön glasmassa. Längd 30 cm. Bredd 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fotringsnagg.

Klubbat pris
2 555
226
233
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jul 2018 16:35
2 555 SEK
24 jul 2018 17:35
2 355 SEK
21 jul 2018 13:59
2 155 SEK
21 jul 2018 13:59
2 000 SEK
21 jul 2018 13:59
1 600 SEK
21 jul 2018 13:59
1 500 SEK
21 jul 2018 10:38
350 SEK
20 jul 2018 20:37
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

615A. Sven Jonson, Geometrisk komposition.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
Aktuellt bud:
360 000 SEK