BESTICK, 36 delar, silver, modell Olga. GAB, Stockholm, 1960-tal

12 bordsgafflar 17,5 cm
12 bordsknivar 21 cm
12 bordsskedar 16 cm

Vikt, utan knivar med stålblad ca 960 gram

Smärre slitage. Repor. Anlupen.

Klubbat pris
5 755
546
625
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
1 aug 2018 19:29
5 755 SEK
1 aug 2018 19:29
5 555 SEK
1 aug 2018 19:28
5 044 SEK
1 aug 2018 19:28
4 844 SEK
1 aug 2018 18:33
4 644 SEK
1 aug 2018 18:31
4 444 SEK
1 aug 2018 18:08
4 250 SEK
1 aug 2018 18:08
4 050 SEK
31 jul 2018 23:19
3 850 SEK
31 jul 2018 23:19
3 650 SEK
26 jul 2018 10:24
3 450 SEK
26 jul 2018 10:24
3 250 SEK
26 jul 2018 1:40
3 000 SEK
25 jul 2018 19:18
400 SEK
25 jul 2018 13:30
300 SEK