PUNCHMUGGAR, 15 st, silver, K& EC, Göteborg, 1970-tal

Invändigt förgyllda. höjd 5 cm. Vikt ca 470 gram

Anlupen. Smärre slitage.

Klubbat pris
190
2 151
196
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (21 bud)
8
16 aug 2018 20:06
190 EUR
16 aug 2018 20:06
180 EUR
8
16 aug 2018 20:05
170 EUR
16 aug 2018 20:05
160 EUR
8
16 aug 2018 20:05
150 EUR
16 aug 2018 20:05
142 EUR
8
16 aug 2018 18:15
132 EUR
16 aug 2018 18:15
122 EUR
12 aug 2018 10:19
120 EUR
10 aug 2018 0:46
110 EUR
9 aug 2018 18:59
100 EUR
9 aug 2018 18:59
100 EUR
9 aug 2018 15:59
71 EUR
9 aug 2018 15:59
66 EUR
9 aug 2018 15:58
60 EUR
9 aug 2018 15:58
55 EUR
9 aug 2018 14:14
46 EUR
9 aug 2018 14:14
41 EUR
9 aug 2018 12:46
40 EUR
9 aug 2018 12:21
35 EUR
9 aug 2018 11:02
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

613. Lars-Gunnar Nordström, Utan titel.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
100 000 SEK