14 highball-glas, höjd 15 cm.
14 whiskey-glas, höjd 10 cm.
14 selterglas, höjd 8,5 cm.
En kanna, höjd 22 cm.
En skål, diameter 30 cm, höjd 15 cm.
Ett extra highball-glas (med nagg) medföljer
Bruksslitage. Skål med nagg. Skål och kanna saknar svart färg på rand.