STOLAR, 6 st, allmoge, 1700-/1800-tal.

Målade. Kopplade ben. Sitthöjd ca 48 cm.

Slitage. Senare målning. Något instabila.

Klubbat pris
800
70
75
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
30 jul 2018 23:25
800 SEK
30 jul 2018 23:24
601 SEK