Tolv champagneglas, höjd 24 cm.
Tolv rödvinsglas, höjd 22 cm.
Tolv vitvinsglas, höjd 21 cm.
Tolv starkvinsglas, höjd 15 cm.
Tolv whiskey-glas, höjd 10 cm.
Tolv sherryglas, höjd 16 cm.
Tolv konjaksglas, höjd 11,5 cm.
Tolv likörglas, höjd 14 cm.
Tolv selterglas, höjd 8 cm.
En ishink, höjd 21,5 inkl handtag.
Två karaffer (ej "Line") medföljer.
Bruksslitage. Ishink med nagg.