Matti Hjalmar Suutala, skål, silver, Tammerfors 1926.

Invändigt förgylld. Längd 30 cm, vikt 449 gram.

Smärre slitage. Med dedikation/gravyr.

Klubbat pris
330
3 736
340
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (26 bud)
27 jun 2018 20:07
330 EUR
27 jun 2018 9:21
310 EUR
27 jun 2018 9:21
300 EUR
27 jun 2018 9:21
290 EUR
27 jun 2018 9:21
270 EUR
27 jun 2018 8:16
250 EUR
27 jun 2018 8:16
230 EUR
26 jun 2018 23:56
220 EUR
26 jun 2018 23:56
200 EUR
26 jun 2018 23:56
200 EUR
26 jun 2018 23:55
180 EUR
26 jun 2018 23:55
170 EUR
26 jun 2018 20:08
160 EUR
26 jun 2018 20:08
150 EUR
25 jun 2018 23:24
145 EUR
25 jun 2018 23:24
135 EUR
25 jun 2018 22:59
110 EUR
25 jun 2018 22:59
100 EUR
25 jun 2018 22:13
60 EUR
25 jun 2018 20:26
55 EUR
23 jun 2018 14:05
50 EUR
21 jun 2018 20:14
45 EUR
21 jun 2018 20:14
40 EUR
21 jun 2018 20:14
40 EUR
21 jun 2018 19:58
35 EUR
21 jun 2018 15:27
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

626. Sigrid Hjertén, "Kalkstensklippan, St Aubin".
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK