TRÄDGÅRDSSOFFA, tidigt 1900-tal.

Målad. Genombruten dekor av grenverk, druvor samt fåglar. Sits av trä. Längd 138 cm.

Slitage. Färgbortfall. Senare sits och senare målning.

Klubbat pris
5 515
487
502
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
12
5 jul 2018 14:53
5 515 SEK
13
5 jul 2018 14:53
5 315 SEK
12
5 jul 2018 14:51
5 115 SEK
13
5 jul 2018 14:51
5 100 SEK
13
5 jul 2018 14:51
4 915 SEK
12
5 jul 2018 13:30
4 715 SEK
10
5 jul 2018 13:30
4 600 SEK
10
5 jul 2018 13:30
4 515 SEK
12
5 jul 2018 13:30
4 315 SEK
10
5 jul 2018 13:29
4 115 SEK
12
5 jul 2018 13:29
3 915 SEK
10
5 jul 2018 12:52
3 715 SEK
11
5 jul 2018 12:13
3 515 SEK
10
5 jul 2018 12:05
3 300 SEK
9
4 jul 2018 23:43
3 100 SEK
4 jul 2018 20:26
2 900 SEK
8
4 jul 2018 20:26
2 700 SEK
4 jul 2018 20:25
2 500 SEK
8
4 jul 2018 20:25
2 500 SEK
4 jul 2018 20:07
2 300 SEK
4 jul 2018 20:07
2 100 SEK
1 jul 2018 15:42
2 000 SEK
29 jun 2018 14:57
1 200 SEK
28 jun 2018 22:47
1 100 SEK
28 jun 2018 22:22
1 000 SEK
28 jun 2018 20:28
350 SEK
28 jun 2018 18:45
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

713. Olle Olsson-Hagalund, Utanför färghandeln, Hagalund.
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
Budhistorik
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
Fair warning
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
Aktuellt bud:
220 000 SEK