ELSA STACKELBERG, fåtöljer, ett par, Fri Form, Edsbruk, 1900-talets andra hälft.

Målat trä. Ett benpar på hjul. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Torrsprickor. Senare dynor.

Klubbat pris
1 700
150
155
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
10 aug 2018 18:22
1 700 SEK
10 aug 2018 18:22
1 600 SEK
10 aug 2018 14:57
1 550 SEK
10 aug 2018 14:57
1 450 SEK
10 aug 2018 14:57
1 400 SEK
10 aug 2018 14:57
1 300 SEK
10 aug 2018 14:57
1 200 SEK
9 aug 2018 20:37
1 100 SEK
8 aug 2018 14:24
1 000 SEK
5 aug 2018 11:46
321 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

706. Lucio Fontana, ”Concetto Spaziale Taglio”.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
Aktuellt bud:
180 000 SEK