TERRIN MED LOCK, silver, rokokostil Saustrup, Danmark 1946.

Blomsterdekor i upphöjd dekor. Längd 38, bredd 24 cm. Ca 2300g

Monogram i kartuscher. Smärre slitage och repor.

Klubbat pris
8 712
770
793
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 jun 2018 20:03
8 712 SEK
29 jun 2018 20:03
8 512 SEK
29 jun 2018 20:02
8 287 SEK
29 jun 2018 20:02
8 087 SEK
29 jun 2018 20:02
7 250 SEK
29 jun 2018 20:02
7 050 SEK
21 jun 2018 19:52
6 526 SEK
21 jun 2018 19:52
6 326 SEK
21 jun 2018 19:52
6 117 SEK
21 jun 2018 19:52
5 917 SEK
21 jun 2018 19:51
5 707 SEK
21 jun 2018 19:51
5 507 SEK
21 jun 2018 19:50
5 250 SEK
21 jun 2018 19:50
5 050 SEK
21 jun 2018 14:56
4 800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

722A. Gösta Sandels, "På bron - Motiv från Kungälv".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
Aktuellt bud:
135 000 SEK