SOCKERSKÅLAR, 2 st samt GRÄDDKANNA, silver, London 1884 respektive Malmö, 1974. Vikt 226 g.

Höjd 4-7 cm.

Bruksslitage med enstaka märken och bucklor.

Klubbat pris
652
58
59
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jun 2018 16:28
652 SEK
28 jun 2018 16:28
602 SEK
28 jun 2018 13:15
501 SEK
28 jun 2018 13:15
451 SEK
28 jun 2018 7:47
401 SEK
28 jun 2018 7:47
351 SEK
26 jun 2018 17:46
350 SEK
25 jun 2018 21:32
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

554. Elsa Thoresen, "Brinnande jord III".
Utropspris
400 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK