JOSEF FRANK, kandelaber, modell B 2586, Firma Svenskt Tenn.

Målad trästomme med ljusarmar i mässing. För tolv ljus. Tolv medföljande ljusmanschetter. Höjd 73 cm.

Slitage med färgbortfall. Krackelyr. Torrsprickor. Fläckar.

Klubbat pris
1 600
141
146
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
20 jun 2018 22:05
1 600 SEK
20 jun 2018 22:05
1 500 SEK
20 jun 2018 22:05
1 401 SEK
20 jun 2018 22:04
1 301 SEK
20 jun 2018 22:04
1 201 SEK
20 jun 2018 22:04
1 101 SEK
20 jun 2018 22:04
1 001 SEK
20 jun 2018 22:04
951 SEK
20 jun 2018 22:04
901 SEK
20 jun 2018 21:57
650 SEK
20 jun 2018 21:57
600 SEK
16 jun 2018 14:46
550 SEK
16 jun 2018 14:46
500 SEK
16 jun 2018 12:44
350 SEK
14 jun 2018 6:33
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

626. Sigrid Hjertén, "Kalkstensklippan, St Aubin".
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK