VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE Halsring med hänge, ring, ett par örhängen, sterlingsilver med pärlemor.
Egen verkstad sannolikt 1990-tal. Halsring, hänge och ring stämplade 'Torun'. Höjd örhängen 55 mm. Ringstorlek 18,75/58,5. Höjd hänge 60 mm. Diameter halsring ca 14 cm. Totalvikt 49 gram. Extra örhänge utan krok medföljer.
Hänget med skada. Bruksslitage.