BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Med stenskiva. Fanerad med mahogny. Beslag och detaljer av mässing. Tre lådor. Bredd 85, djup 45, höjd 78 cm

Smärre slitage. Märken. Något Instabil.

Utropspris
4 000 SEK