Betsat. Skuren dekor. Två dörrar, inredning med 2 djupa hyllor och 1 grund. Nedtill 2 lådor. Svarvade fötter. Höjd 203 cm, bredd 194 cm, djup 77 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre skador. Smärre lagningar. Lås ej ursprungligt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.