OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, olja på duk 64 x 84 cm, osignerad.
Venus till havs, färdandes på två delfiner tillsammans med två män och två putti. Olja på duk 64 x 84.
Ytsmuts.
Märken efter spännram.
Retuscher.
Liten dukskada upptill.
Skrapmärken.
Krackelyr.
Gulnad fernissa.