Axelremsväska i metallfärgat quiltat lammskinn med detaljer i gråfärgad metall och svart foder. Flera fack invändigt och ett ytterfack baktill. Märkt "CHANEL", "MADE IN IYALY". Daterad med nummerkod till 2016-17.
Ca 45 x 25 x 15 cm.Äkthetskort medföljer.
Obetydligt bruksslitage