CLAES UVESTEN, skulpturer, 3 st, signerade.

Delvis infärgat glas i form av ansikten. För montering på vägg. Höjd 12 - 15 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
750
65
68
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
17 jun 2018 22:08
750 SEK
17 jun 2018 22:05
700 SEK
17 jun 2018 21:59
650 SEK
17 jun 2018 21:15
600 SEK
17 jun 2018 21:14
550 SEK
17 jun 2018 21:14
550 SEK
17 jun 2018 9:41
500 SEK
17 jun 2018 9:41
450 SEK
13 jun 2018 10:19
400 SEK
7 jun 2018 22:05
350 SEK
7 jun 2018 11:07
300 SEK