ARMBAND

ARMBAND

18K guld, längd 20 cm, vikt 22 g. Stämplat GA Dahlgren, Malmö 1907. Berlock i låghaltig guld. Jugend.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
5 000
439
466
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jul 2018 21:20
5 000 SEK
23 jul 2018 0:14
4 600 SEK
19 jul 2018 13:40
4 400 SEK
16 jul 2018 7:52
2 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

378. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röda åttan", rölakan, ca 298 x 202 cm, signerad MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK