FÅTÖLJER, rotting, 1900-talets senare hälft.

Sitthöjd 41 cm, totalbredd 78 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
260
2 982
272
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (29 bud)
10
8 maj 2018 21:27
260 EUR
8
8 maj 2018 21:18
240 EUR
9
8 maj 2018 20:48
220 EUR
8
8 maj 2018 20:42
200 EUR
9
8 maj 2018 20:31
190 EUR
8 maj 2018 20:29
180 EUR
9
8 maj 2018 20:18
170 EUR
8 maj 2018 20:13
160 EUR
9
8 maj 2018 20:11
150 EUR
8 maj 2018 20:11
140 EUR
9
8 maj 2018 20:11
140 EUR
8 maj 2018 10:46
130 EUR
8
8 maj 2018 6:52
120 EUR
8 maj 2018 6:52
120 EUR
8
8 maj 2018 6:52
110 EUR
8 maj 2018 6:52
100 EUR
8
7 maj 2018 22:59
95 EUR
7 maj 2018 9:25
90 EUR
5 maj 2018 12:00
85 EUR
5 maj 2018 12:00
85 EUR
5 maj 2018 12:00
80 EUR
5 maj 2018 12:00
75 EUR
4 maj 2018 14:17
70 EUR
4 maj 2018 13:42
65 EUR
3 maj 2018 13:45
60 EUR
3 maj 2018 13:45
55 EUR
2 maj 2018 10:43
40 EUR
2 maj 2018 9:58
35 EUR
2 maj 2018 6:42
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492