TRÄDGÅRDSBORD, sent 1800-tal.

TRÄDGÅRDSBORD, sent 1800-tal.

Målat gjutjärn. Genombruten dekor. På tassfötter. Längd 76, bredd 52, höjd 74 cm.

Slitage. Färgbortfall. Slagen skiva. Något instabil. Rostangrepp.

Klubbat pris
2 200
192
201
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 maj 2018 11:56
2 200 SEK
4 maj 2018 11:56
2 000 SEK
29 apr 2018 14:10
1 700 SEK
29 apr 2018 14:10
1 600 SEK
26 apr 2018 21:19
1 500 SEK