MATBORD med PALLAR 9 st, 1900-tal

Trären skiva på målat underrede med upphängingsbara pallar, längd 280, bredd 88, höjd 77 (till sarg 60) sitthöjd på pall 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Ruff oslipad skiva samt sits på pallar. Färgbortfall. Nagg. Märken. Repor. Lagningar. Torrsprickor.

Klubbat pris
15 000
1 308
1 369
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
8
1 maj 2018 10:46
15 000 SEK
19
1 maj 2018 10:46
14 500 SEK
19
1 maj 2018 10:45
14 000 SEK
8
1 maj 2018 10:43
13 500 SEK
15
1 maj 2018 10:43
13 000 SEK
8
1 maj 2018 10:42
12 500 SEK
18
1 maj 2018 10:42
12 000 SEK
8
1 maj 2018 10:42
12 000 SEK
18
1 maj 2018 10:30
10 600 SEK
15
1 maj 2018 10:11
10 100 SEK
17
1 maj 2018 10:11
10 000 SEK
17
1 maj 2018 10:10
9 800 SEK
15
1 maj 2018 10:10
9 600 SEK
17
1 maj 2018 9:48
8 700 SEK
15
1 maj 2018 7:59
8 500 SEK
17
1 maj 2018 7:59
8 500 SEK
15
30 apr 2018 22:20
7 700 SEK
16
30 apr 2018 22:20
7 500 SEK
15
30 apr 2018 19:41
6 100 SEK
14
30 apr 2018 16:29
5 900 SEK
30 apr 2018 16:16
5 700 SEK
13
30 apr 2018 16:16
5 500 SEK
30 apr 2018 16:16
5 500 SEK
13
30 apr 2018 14:38
4 800 SEK
30 apr 2018 11:05
4 600 SEK
10
29 apr 2018 23:58
4 400 SEK
12
28 apr 2018 20:28
4 200 SEK
11
28 apr 2018 17:35
4 000 SEK
12
28 apr 2018 17:35
4 000 SEK
11
28 apr 2018 13:17
3 500 SEK
28 apr 2018 13:17
3 300 SEK
11
28 apr 2018 13:17
3 200 SEK
28 apr 2018 12:15
3 000 SEK
10
28 apr 2018 12:01
2 800 SEK
9
28 apr 2018 10:29
2 600 SEK
8
28 apr 2018 4:13
2 400 SEK
27 apr 2018 22:58
2 200 SEK
27 apr 2018 20:32
2 000 SEK
27 apr 2018 17:10
1 900 SEK
26 apr 2018 23:07
1 800 SEK
26 apr 2018 23:07
1 700 SEK
26 apr 2018 18:23
1 600 SEK
26 apr 2018 18:22
1 500 SEK
26 apr 2018 18:22
1 500 SEK
25 apr 2018 21:26
1 100 SEK
25 apr 2018 19:36
1 000 SEK
24 apr 2018 23:00
888 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13