Damier graphite med svarta skinndetaljer. Justerbar axelrem. Silverfärgade metall beslag och dragkedja. Fodrad i svart canvas. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS". Numrerad "MB4099". Ca 55 x 25 x 30 cm. Dustbag medföljer. Nyckel finns.
Bruksskick. Mindre repor/märken