Gunnar Nylund

(Sverige, 1904-1997)
Gunnar Nylund
(Sverige, 1904-1997)

GUNNAR NYLUND, vas, chamotterat stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft

Höjd 16 cm

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
1 900
168
173
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
10
20 maj 2018 23:16
1 900 SEK
9
20 maj 2018 23:16
1 800 SEK
9
20 maj 2018 21:18
1 700 SEK
20 maj 2018 21:18
1 600 SEK
20 maj 2018 7:10
1 550 SEK
8
19 maj 2018 23:35
1 450 SEK
19 maj 2018 20:51
1 350 SEK
18 maj 2018 0:24
1 250 SEK
17 maj 2018 11:09
1 150 SEK
17 maj 2018 11:09
1 050 SEK
17 maj 2018 11:09
1 000 SEK
17 maj 2018 11:08
950 SEK
17 maj 2018 11:08
900 SEK
15 maj 2018 18:28
850 SEK
15 maj 2018 18:28
800 SEK
15 maj 2018 11:37
650 SEK
15 maj 2018 11:37
600 SEK
15 maj 2018 11:37
550 SEK
15 maj 2018 11:37
500 SEK
15 maj 2018 11:37
450 SEK
15 maj 2018 11:37
400 SEK
15 maj 2018 0:46
350 SEK
14 maj 2018 19:51
300 SEK