LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Frankrike 1800-talets slut.

Höjd 12 cm.

Borrade. Anlupna. Slitage.

Klubbat pris
110
1 159
126
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (15 bud)
17 maj 2018 16:27
110 EUR
17 maj 2018 16:19
100 EUR
17 maj 2018 16:16
95 EUR
17 maj 2018 16:12
90 EUR
17 maj 2018 16:12
85 EUR
17 maj 2018 16:11
80 EUR
17 maj 2018 16:11
75 EUR
17 maj 2018 16:10
70 EUR
17 maj 2018 16:08
65 EUR
17 maj 2018 16:08
60 EUR
17 maj 2018 8:07
55 EUR
17 maj 2018 8:07
50 EUR
17 maj 2018 8:07
50 EUR
9 maj 2018 22:27
35 EUR
9 maj 2018 19:01
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492