12 bordsgafflar 17,5 cm
12 bordsknivar 19,5 cm
12 bordsskedar 18 cm
12 st efterrättsgafflar 14,5 cm
12 efterrättsknivar 16 cm
12 st efterrättsskedar 15 cm
6 smörknivar 16 cm
1 potatissked 21 cm
1 soppslev 32 cm
vikt, exklusive knivar ca 1800 gram
Smärre slitage. Anlupen. Repor.