COLLIER v18K vitguld med briljanter totalt 0.50 ct enligt gravyr

Diamanter briljantslipade och 8/8 slipning. Totalvikt 16,7 gram. Längd ca 40 cm.

Repor. Slitage. Senare förgyllning.

Klubbat pris
5 000
442
455
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 maj 2018 16:38
5 000 SEK
28 maj 2018 16:36
4 601 SEK
28 maj 2018 16:35
4 400 SEK
27 maj 2018 22:02
4 200 SEK
27 maj 2018 17:49
4 000 SEK
26 maj 2018 19:56
1 200 SEK
24 maj 2018 6:57
1 000 SEK
22 maj 2018 18:57
350 SEK
21 maj 2018 19:48
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

408. Poul Henningsen, bordslampa, "PH 3 1/2 - 2 1/2", Louis Poulsen, Danmark, ca 1928-1932.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK