Cognacsfärgat skinn. Tygfodrade. Portfölj med spänne av gulmetall och fem fack. 40 x 29 cm. Adressbok 23 x 18 cm. Kalender 20 x 14 cm. Märkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY" och numrerade.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Nyckel saknas.
Klubbat pris
1 850
163
168
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
21 maj 2018 7:48
1 850 SEK