Svart quiltat lammskinn. Axelrem med tvinnat svart skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med burgundifärgat läder. Invändigt ett fack med dragkedja. Numrerad etikett. Längd 24. Bredd 6. Höjd 14 cm. Kedja ca 90 cm.
Smärre slitage
Klubbat pris
16 000
1 413
1 457
Utropspris
16 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
10
22 maj 2018 19:12
16 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
8
22 maj 2018 19:12
15 500 SEK
8
22 maj 2018 19:12
15 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
9
22 maj 2018 19:10
14 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
22 maj 2018 19:10
14 000 SEK