BOJAN med LOCK, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått av prunus mot cracked-ice, total höjd 24 cm.

Slitage, mistor.

Klubbat pris
3 209
283
292
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
28 okt 2018 18:23
3 209 SEK
28 okt 2018 18:23
3 009 SEK
28 okt 2018 18:23
3 000 SEK
28 okt 2018 17:21
2 800 SEK
27 okt 2018 20:28
1 500 SEK
22 okt 2018 21:55
800 SEK
22 okt 2018 0:02
700 SEK
21 okt 2018 15:40
600 SEK
19 okt 2018 13:26
550 SEK
19 okt 2018 12:21
500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

98. Åke Holm, skulptur, ”Mose”, stengods, Höganäs, 1950-tal.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK