OLAVI MARTTILA, pastell, signerad och daterad 2011.
"La la la lune". Bildstorlek 23x26 cm.
Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
182
2 060
188
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
28 mar 2018 12:14
182 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 mar 2018 12:13
172 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 mar 2018 12:12
162 EUR
28 mar 2018 12:12
160 EUR
28 mar 2018 12:11
152 EUR
28 mar 2018 12:11
142 EUR
28 mar 2018 12:10
132 EUR
28 mar 2018 12:10
122 EUR
28 mar 2018 12:10
120 EUR
28 mar 2018 12:09
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 mar 2018 10:07
100 EUR
26 mar 2018 12:16
85 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
21 mar 2018 21:32
70 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1