VICTOR BRAUNER, färglitografi, signerad och numrerad 60/75, daterad 1963
"Traces interstices". Bildmått 30 x 23 cm.
Ej examinerad ur ram. Svagt gulnad.
Proveniens
Galerie Bel' Art, Stokholm.
Klubbat pris
900
80
84
Utropspris
1 800 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
23 apr 2018 20:31
900 SEK
23 apr 2018 20:31
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
23 apr 2018 20:31
800 SEK
23 apr 2018 20:31
750 SEK
23 apr 2018 16:38
575 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
19 apr 2018 18:32
525 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 apr 2018 18:32
500 SEK
18 apr 2018 10:21
475 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 apr 2018 10:21
425 SEK
17 apr 2018 21:45
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 apr 2018 20:58
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1