MASSIMO CAMPIGLI, litografi, signerad och numrerad 3/20, daterad -44
Figurkomposition. Bildstorlek ca 15 x 22 cm.
Ej examinerad ur ram. Gulnad.
Klubbat pris
2 505
221
228
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
16 apr 2018 22:59
2 505 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
16 apr 2018 22:59
2 500 SEK
16 apr 2018 22:17
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
16 apr 2018 21:58
800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
16 apr 2018 18:24
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 apr 2018 16:57
300 SEK