JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, signerad och numrerad 121/140 daterad 99
"Vi bor på kontoret". Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. Bladmått 51,5 x 70 cm (BFK Rives).
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
15 500
1 369
1 412
Utropspris
15 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
29 mar 2018 17:50
15 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
8
29 mar 2018 16:55
15 000 SEK
29 mar 2018 16:55
14 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
8
29 mar 2018 9:38
13 500 SEK
9
29 mar 2018 9:38
13 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
24 mar 2018 18:46
12 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
23 mar 2018 21:04
12 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
23 mar 2018 10:06
8 000 SEK
22 mar 2018 23:07
5 000 SEK
22 mar 2018 23:03
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
22 mar 2018 20:41
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
22 mar 2018 8:19
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 mar 2018 1:05
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1