Torsten Fankki

(Sverige, Född 1950)
Torsten Fankki
(Sverige, Född 1950)

TORSTEN FANKKI, saltflaska, signerad TF.

Björk och horn med stiliserad dekor. Höjd ca 15 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
12 500
1 090
1 141
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8 apr 2018 21:18
12 500 SEK
8 apr 2018 21:18
12 000 SEK
8 apr 2018 21:18
10 700 SEK
8 apr 2018 21:18
10 200 SEK
8 apr 2018 21:17
9 200 SEK
8 apr 2018 21:17
9 000 SEK
8 apr 2018 21:17
8 100 SEK
8 apr 2018 21:17
7 900 SEK
8 apr 2018 21:16
7 200 SEK
8 apr 2018 21:16
7 000 SEK
8 apr 2018 21:15
6 390 SEK
8 apr 2018 20:32
6 190 SEK
8 apr 2018 20:32
6 000 SEK
8 apr 2018 19:51
5 800 SEK
8 apr 2018 19:48
5 600 SEK
8 apr 2018 19:48
5 500 SEK
8 apr 2018 18:44
5 350 SEK
8 apr 2018 10:37
5 150 SEK
8 apr 2018 10:37
5 000 SEK
1 apr 2018 20:22
4 705 SEK
1 apr 2018 20:22
4 505 SEK
30 mar 2018 1:11
4 305 SEK
29 mar 2018 17:46
4 105 SEK
29 mar 2018 17:46
4 000 SEK
28 mar 2018 14:33
3 000 SEK