MAX LUNDSTRÖM, kniv, signerad och daterad -07.

Fäste i horn. Slida i horn och läder. Knivens längd 17 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
5 100
445
465
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 apr 2018 11:05
5 100 SEK
5 apr 2018 11:05
5 000 SEK
1 apr 2018 9:25
4 000 SEK